اولین نوزاد در بیمارستان شهید ستاری قرچک متولد شد

حمید جمالی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بعد از ١ ماه از افتتاح فاز اول بیمارستان شهید ستاری قرچک شب گذشته اولین نوزاد در بیمارستان متولد شد.

جمالی گفت : این نوزاد که دختر است شب گذشته ساعت ۲۳:۲۰ به عنوان اولین نوزاد به صورت رسمی در قرچک متولد شد و گواهی تولد نیز از همین بیمارستان صادر خواهد شد.

رئیس بیمارستان برکت شهید ستاری شهرستان قرچک افزود: پیش از این زنان قرچکی برای تولد نوزاد باید به شهرهای هم جوار مانند ورامین ، پاکدشت، تهران و یا شهرری مراجعه می کردند، که با افتتاح بیمارستان برکت شهید ستاری به عنوان تنها بیمارستان این شهرستان، مادر باردار می توانند ، در شهر خود زایمان را انجام دهد.

وی تاکید کرد: در این بیمارستان زایمان طبیعی با ۵ تخت و نیز زایمان سزارین با بهترین متخصصان و پزشکان ماما انجام می شود.

جمالی اضافه کرد: در حال حاضر کادر پزشکی و اداری بیمارستان شهید ستاری قرچک در حال تکمیل است و هم زمان نیز خدمات به بیماران در قسمت های مختلف در حال انجام است.

وی در پایان گفت : این بیمارستان در ۴ طبقه بنا شده و دارای ۴ اتاق عمل و بخش‌های تخصصی داخلی، جراحی، زنان و زایمان و کودکان و نوزادان است.

قابل ذکر است، بیمارستان برکت شهید ستاری قرچک با کمک بنیاد برکت و وزارت بهداشت طی ۲ سال ساخته و ۲۸ تیر ۹۷ با حضور وزیر بهداشت افتتاح شد.

این بیمارستان ۶۸ تختخوابی است و در زیربنایی به مساحت ۸ هزار و ۳۰۰ مترمربع و با تأمین اعتبار ۱۲۲ میلیارد ریالی تکمیل شده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *